KONST / Litografier / Färglitografi 11811277
nr 1181 1277
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, God vind. Signerad, numrerad 91/275, bladets mått: 35x44
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:39:28
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson